Newsletter

Ogólne zasady korzystania z portalu Fundusze.com

Właścicielem Serwisu internetowego Fundusze.com znajdującego się w pod adresem internetowym http://www.fundusze.com, jest firma NETMEDIA SA, z siedzibą w Warszawie przy ul. Woronicza 15, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr  0000259747, NIP 526-23-61-606, posiadająca wszelkie konieczne zezwolenia na wykorzystywanie prezentowanych w Serwisie tekstów i elementów graficznych.

Serwis jest bezpłatny i skierowany do użytkowników zainteresowanych inwestowaniem i oszczędzaniem pieniędzy.

Mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Ponadto dane te mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę NETMEDIA S.A.

Usługi i produkty finansowe prezentowane w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i winny być interpretowane wyłącznie jak informacja, o których jest mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego.
Warto wiedzieć
ZUSILLA atakuje, Legg Mason broni 15.04.2011
15 kwietnia Legg Mason TFI S.A. rozpoczyna kampanię reklamową uświadamiającą Polakom potrzebę samodzielnego... więcej
Legg Mason Akcji FIO na 5 gwiazdek AOL 10.02.2011
Fundusz Legg Mason Akcji utrzymał swój 5-gwiazdkowy rating firmy Analizy Online. Tym samym pozostaje... więcej
Union Investment TFI konsekwentnie stawia na akcje 24.01.2011
Warszawa, 20 stycznia 2011 – Pomimo, że nowy rok na warszawskiej giełdzie rozpoczął się spadkami,... więcej
więcej